Finansowanie bez badania 
zdolności kredytowej

Infolinia: 801 009 445

Pożyczki dla firm do 10 mln PLN

Finansowanie dla firmy – jakie masz możliwości?

Kiedy przedsiębiorstwu nie wystarcza własnych środków na efektywne prowadzenie działalności gospodarczej i rozwój, pora pomyśleć o zewnętrznym źródle finansowania dla firmy. Możliwości finansowania firmy jest całkiem dużo, a wybór jest naprawdę bogaty i różnorodny pozwalając na finansowanie biznesu nawet wówczas kiedy firma jest nowa.

Czytaj więcej...

Kiedy korzystać z pożyczki pod zastaw nieruchomości?

Posiadając nieruchomość, można wykorzystać ja maksymalnie, po pierwsze użytkując ją zgodnie jej przeznaczeniem, a po drugie jednocześnie używając nieruchomości jako zabezpieczania dla uzyskania firmowego finansowania. Jakie korzyści daje takie rozwiązanie i dlaczego warto korzystać z nieruchomości jako zabezpieczenia finansowania?

Czytaj więcej...

Kredyt pozabankowy – dlaczego nigdy go nie dostaniesz?

Kiedy potrzebujemy dodatkowego finansowania dla firmy, pierwsza myśl zwykle kieruje się w stronę banku. Uzyskanie kredytu bankowego może jednak okazać się bardzo trudne, a czasem nawet niemożliwe. Może wynikać to z niewystarczającej w ocenie banku zdolności kredytowej, lub negatywnych wpisów w bazie BIK. Skoro czytasz ten artykuł, to pewnie myślisz o kredycie pozabankowym dla firmy. Kredyt pozabankowy to niestety ślepa uliczka, ale są inne rozwiązania finansowe, o których warto wiedzieć.

Czytaj więcej...

Pożyczki dla firm bez BIK

Jeżeli firmie przydarzyła się utrata płynności finansowej, a tym samym problemem ze spłatą kredytu bankowego, skutkuje to negatywnym wpisem w BIK. Konsekwencją tego jest utrata wiarygodności kredytowej, a tym samym odcięcie firmy od restrykcyjnego finansowania bankowego. Banku nie interesuje, z czyjej winy doszło do opóźnień i firmie pozostaje szukać alternatywnego finansowania. Czy jednak w tej sytuacji musi być to tylko finansowanie dla firm bez BIK?

Czytaj więcej...

Zamiast pożyczki zamieniaj faktury na gotówkę

Z rozwiązania mogą skorzystać firmy mające stałych kontrahentów, którym sprzedają towary lub świadczą usługi, stosując odroczone terminy płatności. To alternatywne dla kredytu obrotowego rozwiązanie finansowe oznacza wpływ gotówki natychmiast po dokonaniu sprzedaży i możliwość jej zaangażowania do wygenerowania kolejnej transakcji.

Czytaj więcej...